”Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,
M, orły, sokoły, herosy!…”
D. Rin

Dziewczęta z klasy 7a przygotowały w tym roku szkolnym, mimo pandemii, wyjątkowy Dzień Chłopaka. Uroczystość miała miejsce w naszej klasie. Uczennice klasy 7a bardzo się postarały i przygotowały dla swoich kolegów oryginalne podkoszulki (na każdym była odciśnięta kolorowa dłoń każdej dziewczyny). W ramach prezentu przygotowały również swoim kolegom prezentację multimedialną. Oczywiście najpierw były życzenia i przekazanie niespodzianek, a następnie każdy z kolegów miał odgadnąć, czyja dłoń ma jaki kolor. Później wspólnie obejrzeliśmy prezentację. Śmiechom i komentarzom nie było końca. Na zakończenie wspólnego świętowania zrobiliśmy sobie mini dyskotekę. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci nam wszystkim. Do życzeń dla każdego chłopaka dołącza się również wychowawczyni.
„W każdej chwili, zawsze, wszędzie,
niech Ci w życiu dobrze będzie!
Niech Cię dobry los obdarzy
wszystkim o czym tylko marzysz!”
Opracowała: Anna Głodzik wychowawczyni kl. 7a

Drukuj