Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o włączenie się w ogólnopolską akcję: KARTKA DLA MEDYKA. Zachęcamy wszystkich, aby zrobili kartki i umieścili je na swoich profilach na facebooku lub innych komunikatorach. Można też wrzucać kartki w Padlet. Nie przesyłajmy bezpośrednio kartek, żeby nie „zapychać” skrzynek pocztowych szpitali, przychodni czy innych ośrodków służby zdrowia. Umieszczenie takiej kartki na swoim profilu lub profilu rodzica (za jego zgodą) będzie wyrazem podziękowania wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich ciężką i jakże teraz niebezpieczną pracę. Na pewno będzie im przyjemnie zobaczyć wyrazy poparcia i podziękowania. Zróbmy to!
Link do Padletu – wirtualnej tablicy, na której można umieszczać swoje KARTKI DLA MEDYKA tutaj>>
Pamiętajcie o prawach autorskich i zasadach publikowania wizerunku. Wystarczą zdjęcia prac.

Drukuj