W ubiegłym miesiącu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach ogólnopolskich organizowanych przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W konkursie plastycznym: „Na bazarku w dzień targowy, takie słyszy się rozmowy…- co produkt lokalny mówi o sobie?” wzięli udział : Karolina Helowicz oraz Bartłomiej Perc. W kolejny konkurs, tym razem fotograficzny: „Wakacje na wsi w obiektywie”, zaangażowali się dwaj uczniowie: Bartłomiej Perc i Maciej Tymuła. Rozstrzygnięcie konkursów i wyłonienie laureatów miało miejsce 1 października b.r. Z wielką satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, iż Bartek Perc zajął I miejsce w konkursie fotograficznym. W ubiegłą sobotę miało miejsce uroczyste wręczenie nagód i dyplomów dla zwycięzców. Gratulujemy wszystkim uczniom i opiekunce konkursów Pani Renacie Bartkowicz. Szczególne gratulacje należą się Bartkowi! Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach- bo warto…

Drukuj