Uczeń klasy II b z naszej szkoły Daniel Krzyżek nadal odnosi sukcesy w „królewskiej grze” jaką są szachy. W grudniu ubiegłego roku zajął I miejsce w IX edycji szachowej MIELECKIEJ LIGI SZKOLNEJ 2019 pod patronatem Prezydenta miasta Mielca – w grupie do lat 9. Mielecka Liga Szkolna składa się z czterech spotkań, w których biorą udział zawodnicy z całego powiatu mieleckiego oraz z Tarnobrzega i Leżajska. Daniel rywalizował z 28 zawodnikami. 18 stycznia 2020 r. w Kielcach odbył się KARNAWAŁOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO XI GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH, w którym Daniel zajął również I miejsce w grupie do lat 10. Był to jeden z większych turniejów organizowanych w Kielcach. W grupie Daniela w rozgrywkach szachowych wzięło udział 79 młodych zawodników. Serdecznie gratulujemy Danielowi oraz życzymy dalszych sukcesów.