Drodzy Rodzice!

W związku z możliwością organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych lub dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych od 25 maja 2020 r. dyrektor szkoły prosi o wypełnienie do 20 maja 2020 r. oświadczenia dotyczącego udziału dziecka w tych zajęciach.
oświadczenie – oddziały przedszkolne>>
oświadczenie – klasy I-III>>

Od 25 maja 2020 r. istnieje również możliwość organizowania na terenie szkoły uczniom klas VIII konsultacji indywidualnych lub w małych grupach z nauczycielami przedmiotów zarówno egzaminacyjnych (język polski, matematyka, języki obce), jak i pozostałych przedmiotów, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Od 18 maja br. możliwe jest także organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rewalidacyjnych, których działalność została czasowo ograniczona w związku z przeciwdziałaniem COVID-19.

Wszystkie wymienione zajęcia będą miały charakter dobrowolny, a uczestnictwo w nich będzie zależało od decyzji rodziców, dzieci i młodzieży. Szczegółowe informacje na temat warunków organizacji i uczestnictwa dzieci/uczniów w wyżej wymienionych zajęciach będą umieszczone na stronie szkoły i otrzymają je Państwo również od wychowawców oddziałów przedszkolnych/klas.

Informujemy również, że wszystkie proponowane zajęcia będą się odbywać w reżimie sanitarnym z uwzględnieniem zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji
Wytyczne GIS, MZ i MEN>>

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie internetowej szkoły.