W środę 15 czerwca 2022 r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej szkolnej społeczności bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas IV – VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartkach. W skład komisji wyborczej wchodził jeden uczeń z klas IV –VII. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:
Przewodnicząca – Gabriela Skoczylas kl. 6
Zastępca – Oliwia Konieczna kl. 7
Skarbnik – Paulina Ślusarz kl. 7
Sekretarz – Karolina Miś kl. 5
Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności szkolnej. Opiekunka SU: Teresa Helowicz