Dnia 9 czerwca 2017r. uczniowie szkoły podstawowej przystąpili do praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Wcześniej to jest 26 maja 2017r. zdawali egzamin teoretyczny. Dzieci przez cały rok szkolny na zajęciach technicznych zdobywały wiedzę na temat obowiązujących przepisów drogowych oraz świadomego z nich korzystania. Uczyły się jak być odpowiedzialnymi użytkownikami ruchu drogowego, dbającymi o swoje bezpieczeństwo, ale także troszczącymi się o siebie nawzajem. Poznawały znaki i przepisy drogowe. Po tych przygotowaniach uczniowie przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin praktyczny przeprowadzili nauczyciele pani Teresa Helowicz i pan Grzegorz Nelec. Tym uczniom, którzy zaliczyli pozytywnie obydwie części egzaminu gratulujemy i życzymy bezpiecznej drogi, a tym którym się nie udało – powodzenia na egzaminie za rok.

Image_1 Image_2 Image_3 Image_4 Image_5