W dniu 18 listopada w Padwi Narodowej odbył się Finał Powiatowy w Unihokeju Dziewcząt w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły 4 najlepsze szkoły z Powiatu Mieleckiego. SP Padew Narodowa, SP Gawłuszowice, SP Borowa, SP Tuszów Narodowy. Zawody zostały rozegrane systemem ,,każdy z każdym”. W pierwszym meczu nasza drużyna dziewcząt wygrała z SP Tuszów Narodowy 2:0. Drugi mecz zremisowaliśmy z SP Borowa 0:0. W trzecim meczu po bardzo dobrej grze musieliśmy uznać wyższość SP Padew Narodowa przegrywając 3:1. W końcowym rozrachunku zajęliśmy drugie miejsce w powiecie co dało nam awans do półfinału wojewódzkiego. Klasyfikacja końcowa:
– 1. miejsce – SP Padew Narodowa
2. miejsce – SP Gawłuszowice
– 3. miejsce – SP Borowa
– 4. miejsce – SP Tuszów Narodowy
Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Morytko, Karolina Morytko, Milena Kłoda, Adrianna Głogowska, Kinga Latawiec, Natalia Marek, Anna Rado, Justyna Sokalska, Julia Czerw, Angelika Rogala, Klaudia Wojnarowska. Serdecznie gratulujemy dziewczynom i trenerowi panu Norbertowi Jachowiczowi! Tak trzymać!