12 września uczniowie klasy szóstej wraz z opiekunami wykorzystali piękną słoneczną pogodę i udali się ponownie na wycieczkę rowerową do obiektu Agro u Andrzeja w Brzyściu. Od ostatniego pobytu przybyło jeszcze więcej atrakcji, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem, m.in. labirynt w kukurydzy, boisko do plażowej piłki siatkowej oraz plac zabaw. Ponownie odwiedziliśmy zwierzęta w mini- zoo oraz obejrzeliśmy trofea myśliwskie upolowane podczas wielu wypraw. Nadal wielką atrakcją była wirtualna strzelnica, bilard a także dmuchana zjeżdżalnia. Po grach zespołowych i rywalizacji przyszedł czas na pyszne kiełbaski z grilla a potem popcorn. Uczniowie miło spędzili czas na wolnym powietrzu zapominając o komórkach i komputerze. Wycieczka pozwoliła także zintegrować grupę rówieśniczą na progu nowego roku szkolnego. Opracowała R. Bartkowicz

Drukuj