Bal karnawałowy to szczególny dzień, często wyczekiwany przez dzieci. Jest atrakcją, która dostarcza sporo przeżyć i radości. Tak też było 17 stycznia 2024r. w naszej szkole, gdzie odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową przyozdobioną w różnokolorowe łańcuchy, serpentyny i balony. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci, niektórzy byli nie do poznania. Tańce i zabawy przy muzyce prowadził pan Krzysztof Jagusiak, który zachęcał do wspólnej zabawy wszystkie dzieci oraz ich wychowawczynie. Były więc tańce w parach, kaczuszki, zabawa w „chusteczkę”, walczyk i krakowiak. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Opracowała Marta Szeliga

Drukuj