W dniu 9 marca 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla dzieci klas 0-III „Baranek wielkanocny”.  Celem konkursu było kultywowanie wielkanocnej tradycji i obrzędów ludowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci. W zmaganiach wzięło udział aż 49 młodych artystów, którzy samodzielnie wykonali swoje dzieła z materiałów przyniesionych z domu. Powstały bardzo piękne i ciekawe prace, w których uczestnicy zmagań konkursowych wykorzystali różnorodne techniki plastyczne. Wszystkie prace dzieci wzbudzały zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach:
klasy 0-I
miejsce I Emilia Gruszecka klasa I
miejsce II  Emilia Drzymała klasa 0-5latki
miejsce III Iga  Obara klasa 0-5latki
klasy II-III
miejsce I Julia Dąbrowska klasa IIb
miejsce II Wiktoria Matyka klasa IIa
miejsce III Julia Kiełb klasa III
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, a pozostali uczestnicy upominki. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na dolnym korytarzu w szkole podstawowej. Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy! Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Pani Marta Szeliga oraz Pani Anna Lubera.

baranek1_Fotor baranek2_Fotor baranek3_Fotor baranek4_Fotor