Zdjęcie1099Dnia 21 października 2015 roku odbyła się V jubileuszowa edycja konkursu „Barwy mojej Ojczyzny” zorganizowana przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Mielcu. Naszą szkolę reprezentowało 4 uczniów. W kategorii piosenka – Maria Miś oraz Sylwia Magda, zaś w kategorii poezja – Aleksandra Bartkowicz i Norbert Świerczek. W konkursie wzięło udział 47 uczniów z 24 gimnazjów powiatu mieleckiego, oceniało ich profesjonalne jury. Nasi uczniowie godnie zaprezentowali się podczas przesłuchań, zdobywając czołowe miejsca:
Aleksandra Bartkowicz I miejsce w kategorii recytacja, Maria Miś II miejsce w kategorii piosenka. Do konkursu uczniów przygotowywała Pani Renata Bartkowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy również innych gimnazjalistów do udziału w konkursach.