W poniedziałek 9 maja do naszej szkoły zawitali niecodzienni goście – cyrk Szok. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami obejrzeli ciekawy program artystyczny. Występ rozpoczął się od pokazów akrobatycznych. Wystąpili także wesoły klaun i „biały miś”, którzy bawili dzieci swoimi sztuczkami. Chętne i odważne dzieci nie tylko miały okazję podziwiać sztuczki cyrkowe, ale także brać w nich czynny udział. Dzieci z entuzjazmem próbowały wykonać cyrkowe akrobacje, co wzbudzało radość wszystkich widzów. W cyrku jak to w cyrku, nie mogło zabraknąć pokazów żonglerki czy iluzji. Wspaniały występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali akrobatom za niezwykłe widowisko.