Podwójny sukces SP Gawłuszowic. 18 mają na stadionie Stali Mielec odbył się czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców (bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600/1000m). Frekwencja dopisała i do rywalizacji przystąpiło ponad dziesięć szkół. Po bardzo wyrównanym poziome w kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie z naszej szkoły i tym samym będą reprezentować powiat mielecki w finale wojewódzkim. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej wicemistrzem powiatu został Sebastian Porębski. Dobry występ zanotowały również dziewczyny z naszej szkoły i zdobyły cenne doświadczenie.
Reprezentacja chłopców: Sebastian Porębski, Adria Ślusarz, Kacper Sokół, Konrad Świtek, Eryk Sałek, Bartłomiej Stachowicz.
Reprezentacja dziewczyn: Paulina Ślusarz, Gabriela Skoczylas, Zuzanna Łuszcz, Karolina Miś, Justyna Wieczerzak, Zuzanna Pezda. Trener – pan Norbert Jachowicz.
Wielkie gratulacji i powodzenia na dalszym szczeblu zawodów.