W ostatnich dniach roku szkolnego 2017/2018 społeczność naszej szkoły włączyła się w akcję „Daj coś kolorowego”. Inicjatorką przedsięwzięcia była pani Anna Głodzik. Działanie to polegało na zbiórce: chustek, apaszek, szalików, sztucznej biżuterii oraz książek dla pacjentek Szpitala Onkologicznego im. M. Kopernika w Łodzi. W dniu 20 czerwca nadaliśmy 12 kilogramową paczkę z darami. Wszystko to było możliwe dzięki życzliwości i zaangażowaniu dzieci i młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Do paczki dla pacjentek oddziału onkologicznego dołączyliśmy dwa listy napisane przez uczniów klasy 7. Niech te skromne dary wniosą odrobinę radości w ich codzienne zmagania z chorobą. Dziękujemy wszystkim za spontaniczne włączenie się w akcję i sądzimy, że powtórzymy ją w nowym roku szkolnym.

dck2 dck3 dck4 dsk1