dzień-chłopaka„Chłopak? Tak, znasz go.
To taki ktoś,
Kto ci czasami robi na złość.
I obojętnie co by się zdarzyło,
Wszystko byś zrobiła, żeby go nie było.
Lecz uwierzyć w to trudno, bez niego byłoby nudno.”

Tegoroczny Dzień Chłopaka był szczególnie uroczyście obchodzony w naszym zespole. Dziewczęta wraz z opiekunką Samorządu Uczniowskiego przygotowały apel, który miał upamiętniać święto wszystkich mężczyzn w gimnazjum. W czasie tej uroczystości recytowano wiersze, zapoznano  się  z etymologią i znaczeniem najczęściej występujących imion męskich w naszej szkole. Na zakończenie koleżanki z klas III gimnazjum przygotowały przyśpiewki o swoich kolegach. Również w szkole podstawowej dziewczęta nie zapomniały o chłopakach. Wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunką Samorządu Uczniowskiego przygotowały wiele niespodzianek. Jedną z atrakcji była „Randka w ciemno”. Po części artystycznej odbyła się dyskoteka. Wszyscy  świetnie się bawiliśmy w czasie tej szkolnej imprezy.