13 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli: Wójt Gminy Gawłuszowice Pan Jan Nowak, pracownicy szkoły, emerytowani nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej glos zabrała Pani Dyrektor Krystyna Seferynowicz, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pedagogom. Miłą niespodzianką dla wszystkich  była część artystyczna, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem swoich rodziców. Zaprezentowali oni program artystyczny na „wesoło”, podczas którego recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Uczniowie wręczyli także „Oskary” – statuetki nagradzające pracę pedagogów i pracowników szkoły. To wyjątkowe wyróżnienie  otrzymał każdy w swojej jedynej i niepowtarzalnej kategorii. Na zakończenie uroczystości przedstawiciele Rady Rodziców  podziękowali  nauczycielom za trud wychowania i nauczania dzieci, życząc samych sukcesów i czerpania przyjemności ze swojej pracy zawodowej. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.

dzn1 dzn2 dzn3 dzn4 dzn5 dzn7 dzn8 dzn9 dzn10 dzn11 dzn12 dzn14