15 września świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Również dzieci z oddziałów pięciolatków i sześciolatków z naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Anitą Zych-Tymułą i panią Urszulą Wąsik w ciekawy sposób przeżyły ten dzień. Wspólnie zorganizowaliśmy pokaz mody kropkowej, projekcję filmu o Vashti oraz kropkową dyskotekę. Dzieci świetnie sprawdziły się w roli modeli oraz tancerzy. Ważnym zadaniem dla nas jako wychowawców jest pokazanie, że każde z nich jest ważne i wartościowe. Niech idea dzisiejszego dnia przyświeca wszystkim na co dzień. Opracowała Anita Zych-Tymuła

Drukuj