Jak co roku dnia 21 listopada 2017 obchodziliśmy w całej szkole Dzień Życzliwości. Uczniowie ubrani byli na żółto lub posiadali jakiś element w tym kolorze. Już kilka dni wcześniej korytarze szkoły udekorowane były hasłami związanymi z życzliwością. Uczniowie klasy V szkoły podstawowej oraz III gimnazjum przedstawili krótki apel z tej okazji. Na końcu apelu zostali wyczytani najbardziej Życzliwi Uczniowie z każdej klasy, których wcześniej wybierano spośród społeczności klasowych. Każda z tych osób otrzymała drobny upominek. Mamy nadzieję, że nie tylko w tym dniu będziemy dla siebie życzliwi, okazana serdeczność i wzajemne zrozumienie są dobre na wszystko. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilkadziesiąt następnych. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas  z nawiązką! Dziękujemy Pani Magdzie Łanucha i Pani Teresie Helowicz, które były odpowiedzialne za zorganizowanie tego dnia.

IMG_2614IMG_2610 IMG_2611 IMG_2612 IMG_2613