16 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się ostatni etap egzaminu na kartę rowerową. Egzamin podzielony był na dwie części. Najpierw kandydaci musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, które poznawali w trakcie roku szkolnego na zajęciach technicznych. Druga część to sprawdzian umiejętności praktycznych. 12 uczniów, którzy wcześniej zaliczyli test teoretyczny miało za zadanie jadąc rowerem sprawnie pokonać wyznaczony tor, a podczas jazdy umiejętnie sygnalizować wykonywane manewry, pamiętając o obowiązujących przepisach. Uczniów do egzaminu przygotowywała pani Teresa Helowicz, która również była egzaminatorem wraz z panem Grzegorzem Nelcem. Egzamin praktyczny odbył się w obecności policjantów. Wszyscy uczniowie zdali egzamin. Gratulujemy im zdobycia karty rowerowej i życzymy bezpiecznej i rozważnej jazdy rowerem.

kr7 kr6 kr5 kr4 kr3 kr1