Znamy już zwycięzców konkursu plastycznego „Elektrownia dla Środowiska – Środowisko dla Elektrowni”, który adresowany był do uczniów szkół podstawowych w Połańcu, Borowej i Gawłuszowicach. Organizatorem konkursu była Enea Połaniec S.A. Jego celem było zachęcenie uczniów do czynnego zainteresowania się tematyką energetyki i ochrony środowiska, ich roli w procesie rozwoju kraju oraz rozpropagowanie wiedzy dotyczącej tego tematu.
Wśród 46 prac, które wykonali uczniowie naszej szkoły, Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów oraz przyznała wyróżnienia w 2 kategoriach:
I kategoria wiekowa
1 miejsce     Hubert Cebula; klasa 06
2 miejsce     Gabriela Bełzo; klasa 06
3 miejsce     Eryk Sałek; klasa II
wyróżnienia:
Julia Zybała; klasa I
Magdalena Kopeć; klasa I
Adrian ślusarz; klasa I
Wiktor Zych; klasa I
II kategoria wiekowa
1 miejsce     Kamila Janeczek; klasa IV
2 miejsce     Klaudia Wojnarowska; klasa V
3 miejsce     Emilia Mazur; klasa VI
Uroczysta gala wręczenia nagród, w której wzięli udział laureaci oraz uczniowie wyróżnieni odbyła, się 25 października 2017r. w sali widowiskowej Elektrowni Połaniec. Prace naszych dzieci zachwyciły Komisję Konkursową i sprawiły nie lada trudność w wyborze tych najlepszych. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali drobne upominki. Laureaci i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz mieli możliwość zwiedzić Elektrownię Połaniec. Składamy podziękowania Organizatorom a uczniom gratulujemy sukcesów.

p12 p11 p10 p9 p8 p7 p6 p5 p4 p2 p1 p0