Dnia 15.02. 2023 r. został rozstrzygnięty na etapie gminnym Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży zagadnieniami związanymi z ochroną przeciwpożarową, tradycjami i niebezpieczną pracą strażaków oraz rozwijanie ich zdolności plastycznych. Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III i IV- VIII.
W kategorii klas młodszych wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
klasa I: Kawalec Igor, Bik Mikołaj, Dydo Zofia, Rogala Nadia, Piątek Wojciech;
klasa II a: Porębska Izabela, Niemiec Róża, Sztuka Zuzanna;
klasa III: Sałdyka Milena, Morytko Wiktor, Światowiec Natalia.
W kategorii klas starszych wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
klasa V: Hubert Markowski, Hubert Cebula, Mikołaj Małek, Piotr Hajduk, Hubert Wilczyński;
klasa VI: Julia Zybała;
klasa VII: Gabriel Czech;
klasa VIII: Szymon Małek.
Nagrodzone zostały prace, które wykazały się niezwykłą oryginalnością interpretacji tematu, samodzielnością i starannością. Pamiątkowe dyplomy i upominki wręczyli naszym uczniom Pan Jan Bik Prezes Oddziału Zarządu Gminnego ZOSP RP w Gawłuszowicach oraz Pan Jan Jamrozy Wiceprezes Oddziału Zarządu Gminnego ZOSP RP w Gawłuszowicach.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opracowała Regina Staszczak

Drukuj