W dniach od 9 do 16 lutego 2019 roku PCK Rzeszów zorganizował ferie zimowe w Ośrodku Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym PCK w Mszanie Dolnej dla 19 dzieci z województwa podkarpackiego. Dwoje uczniów z naszej szkoły wzięło udział w tym zimowisku. Na terenie ośrodka przygotowano dla uczestników wiele atrakcji: dyskoteki, karaoke, zajęcia na siłowni i świeżym powietrzu, grę w ping – ponga oraz gimnastykę. Nie zabrakło też ciekawych wyjazdów na lodowisku i do kina na filmy pt. „Cuda z nieba” oraz „Chłopiec z burzy”. Największą atrakcją zimowiska był wyjazd na Termy Chochołowskie, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znalazł atrakcje dla siebie (baseny, zjeżdżalnie). Podczas pobytu nasi uczniowie uczestniczyli również w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy. Nasi uczniowie są bardzo zadowoleni z tego wyjazdu.

Opracowała Alicja Stec

a1_Easy-Resize.com