26 października w Mielcu odbyły się drużynowe zawody szachowe w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło, aż 9 szkół. Drużyny zagrały systemem każdy z każdym . Po bardzo wyrównanych partiach SP Gawłuszowice zajęła wysokie 3 miejsce zdobywając taka sama liczbę punktów jak SP 3 Mielec i SP Malinie. Szkoły te walczyły o 2 miejsc, które dawało awans do dalszych rozgrywek, liczyły się punkty pomocnicze.
Tabela końcowa :
1 miejsce – SP Radomyśl Wielki
2 miejsce – SP Malinie
3 miejsce – SP Gawłuszowice
4 miejsce – SP 3 Mielec
5 miejsce – SP Czermin
6 miejsce – SP 13 Mielec
7 miejsce – SP Tuszów Narodowy
8 miejsce – SP Gliny Małe
9 miejsce – SP 8 Mielec
Szkołę reprezentowali : Daniel Krzyżek, Bartłomiej Prec, Bartosz Helowicz, Paulina Ślusarz. Gratulujemy uczniom i opiekunowi p. Norbertowi Jachowiczowi!

Drukuj