Koszykarki z SP Gawłuszowice piątą szkołą w Finale Wojewódzkim w Koszykówce 3×3. Świetny występ uczennic z naszej szkoły. 15 maja w Jedliczach odbył się Finał Wojewódzki, w którym udział wzięło 22 szkoły. Zespoły zostały podzielone na grupy i grały o możliwość gry w ćwierćfinałach. Nasze uczennice zagrały w grupie z SP 9 Sanok oraz SP 2 Sanko, obydwa mecze wygrały i zapewniły sobie awans z pierwszego miejsca do ćwierćfinału. Później przyszło się zmierzyć z SP Tarnową Dolną i po bardzo emocjonującym meczu, a jeszcze bardziej emocjonujacej dogrywce nasze dziewczyny wygrały. W półfinale natomiast ulegliśmy SP Błażowa i tym samy zajęliśmy bardzo dobre, bardzo wysokie piąte miejsce. Nasz zespół : Milena Kagan, Zuzanna Pezda, Karolina Miś, Justyna Wieczerzak. Duże brawa i gratulacje dla zawodniczek. Opracował Norbert Jachowicz.

Drukuj