20 września 2021 r. odbył się finał powiatowy w Lekkoatletyce Indywidualnej w Mielcu. Z naszej szkoły w zawodach wzięło udział czterech uczniów, którzy zanotowali bardzo dobry występ. Trójka naszych zawodników zdobyła miejsca medalowe, a dwójka z nich awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się już za tydzień. Nasi uczniowie brali udział w następujących konkurencjach:
1 miejsce w powiecie mieleckim – Sebastian Porębski (rzut piłeczka palantową) – awans do finału wojewódzkiego,
2 miejsce w powiecie mieleckim – Kacper Sokół (bieg na 1000 m) – awans do finału wojewódzkiego,
3 miejsce w powiecie mieleckim – Konrad Świtek (skok w dal).
W pierwszej szóstce rzutu piłeczka palantową znalazł się również Bartłomiej Stachowicz. Serdeczne gratulujemy zawodnikom i trenerowi panu Norbertowi Jachowiczowi i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu zawodów.