Mamy Przewodniczącą Gimnazjum

W dniu 13 października 2016 roku odbyły się wybory na przewodniczącego szkoły. Było 4 kandydatki, tj.:
Natalia Cerafin kl.3b
Joanna Dąbrowska kl.1
Aleksandra Wieczerzak kl.2
Dominika Woś kl.3a
Wszystkie kandydatki zaprezentowały swoje programy wyborcze, a także ich sztaby przygotowały plakaty wyborcze. W I turze, która się odbyła właśnie 13 października, głosy rozłożyły się następująco:
Natalia Cerafin: 33 głosy
Joanna Dąbrowska: 8 głosów
Aleksandra Wieczerzak: 33głosy
Dominika Woś: 8 głosów.
W tym dniu 5 osób było nieobecnych w szkole. Ponieważ dwie kandydatki uzyskały taką samą liczbę głosów, drugą turę wyznaczono na 17 października br. W tym dniu uczniowie głosowali na: Natalię Cerafin, która otrzymała ona 45 głosów oraz Aleksandrę Wieczerzak, która otrzymała 40 głosów. Dwie osoby nie były obecne w szkole.
W wyniku demokratycznych wyborów Przewodniczącą szkoły została Natalia Cerafin z klasy3b.
Gratulujemy nowej Przewodniczącej i życzymy sukcesów!
W dniu 22 października 2016r. odbyło się spotkanie organizacyjne Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum. Na początku opiekunka przypomniała wyniki głosowania. Następnie Przewodnicząca szkoły – Natalia Cerafin -powołała zarząd SU i poszczególne sekcje.
Zarząd:
Przewodnicząca szkoły: Natalia Cerafin
Zastępca przewodniczącej: Aleksandra Wieczerzak
Sekretarz: Aleksandra Bartkowicz
Skarbnik: Łukasz Załucki
Odpowiedzialni za poszczególne sekcje:
„Szczęśliwy numerek” – Sylwia Magda
Dyskoteki: Norbert Świerczek, Michał Miś
Kronika szkolna: Kinga Kozioł, Dominika Woś
Ogłoszenia: Joanna Dąbrowska
Sprzęt: Kacper Wieczerzak, Marcin Ząbek
Dekoracje: Aleksandra Bartkowicz, Jolanta Dąbrowska, Kinga Kozioł, Wiktoria Markowska
Muzyka na przerwach: Szymon Stachowicz
Zebrani zostali poinformowani, że został rozstrzygnięty Konkurs na najładniejszy plakat wyborczy. Zwyciężył plakat Natalii Cerafin, który otrzymał 44pkt. Pozostałe plakaty otrzymała następującą ilość punktów:
plakat Aleksandry Wieczerzak- 42pkt, Dominiki Woś -36 pkt, Joanny Dąbrowskiej -29pkt.
Gratulujemy zwyciężczyni! Nagroda wkrótce!