25 i 26 listopada br. odbyły się finały powiatowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju w Padwi Narodowej. W czwartek naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: Kamila Zych, Michalina Porębska, Gabriela Mazur, Wiktoria Matyka, Lena Kwaśnik, Julia Dąbrowska, Weronika Maziarz, Agnieszka Kobiałka, Karolina Helowicz i Karolina Konieczna, natomiast w piątek zagrała drużyna chłopców w składzie: Kacper Łyczak, Kacper Peret, Filip Babula, Janeczek Dawid, Damian Marek, Michał Myjak, Patryk Polak, Maciej Racławski i Maciej Tymuła. Obydwie drużyny zajęły II miejsca i awansowały do półfinału wojewódzkiego w unihokeju. Gratulujemy zawodnikom i trenerom panu Norbertowi Jachowiczowi i panu Grzegorzowi Nelcowi. Życzymy dalszych sukcesów sportowych!