24 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się II SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH. Uczniowie występowali w dwóch kategoriach – zespoły klasowe oraz soliści i duety. Do Konkursu w kategorii zespołów zgłosili się uczniowie dwóch klas: kl. VI i kl. VIII. W drugiej kategorii wystąpiło 15 uczniów z klas I – VIII. Jury przyznało następujące miejsca:
kategoria zespoły
I miejsce – klasa VI
II miejsce – klasa VIII
kategoria soliści i duety kl. I-III
I miejsce Karkosza Wiktoria kl. IIIa
II miejsce Tymuła Laura kl. IIIb
III miejsce Kawalec Hanna kl. Ia
kategoria soliści i duety kl. IV-VIII
I miejsce Stefaniak Lena kl. VI
II miejsce Karolina Miś kl. VII
III miejsce Drzymała Emilia kl. VIII
Wszyscy uczestnicy byli świetnie przygotowani nie tylko wokalnie, ale także wizualnie. Piękne stroje i choreografia wzbogacały wspaniałe występy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych występów i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach muzycznych w naszej szkole. Organizatorem wydarzenia był Krzysztof Jagusiak nauczyciel muzyki.

Drukuj