W grudniu został podsumowany międzygminny konkurs na plakat dotyczący tematyki ekologicznej „Czysta Planeta- Czyste Powietrze” zorganizowany przez ENEA Połaniec. Celem konkursu było zachęcanie uczniów do czynnego zainteresowania tematyką energetyki i ochrony środowiska oraz kształtowanie dobrych nawyków ekologicznych. Uczniowie z klas I-III wzięli udział w tym konkursie i wykonali  11 ciekawych prac plastycznych. Komisja konkursowa  powołana przez organizatora wyłoniła zwycięzców, a z naszej szkoły byli to:
I miejsce – Maja Then- klasa Ib
II miejsce- Amelia Sztuka- klasa III
III miejsce –Hubert Cebula -klasa Ib
Wyróżnienie- Jakub Majocha- klasa III
Uczniowie Ci zostali zaproszeni na uroczystość wręczania nagród do Elektrowni Połaniec w dniu 19 grudnia 2018r. Pozostałych 7 uczestników konkursu otrzymało nagrody pocieszenia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i zachęcamy do dbania o nasze środowisko. Opracowała Marta Szeliga

1_Easy-Resize.com2_Easy-Resize.com3_Easy-Resize.com4_Easy-Resize.com5_Easy-Resize.com