Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są wspaniałą okazją do zaprezentowania talentów i pomysłów plastycznych uczniów z naszej szkoły. Aby ten coroczny czas przygotowań wprowadził dzieci w magiczny nastrój, w pierwszym tygodniu grudnia odbył się szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza choinka” dla chętnych dzieci z klas I-III. Dzieci najpierw przemyślały technikę malarską, przygotowały odpowiednie materiały i w szkole samodzielnie wykonały swoje prace konkursowe. Jury przyznało miejsca i wyróżnienia uczniom z każdej klasy.
Klasa I a
I miejsce Zuzanna Sztuka
II miejsce Martyna Rżany
III miejsce Izabela Porębska