W dniu 12 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla dzieci klas 0-III „Najpiękniejsza pisanka”, który zorganizowały i przeprowadziły: Pani Marta Szeliga oraz Pani Anna Lubera .  Celem konkursu było kultywowanie tradycji i obrzędów ludowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci. W zmaganiach wzięło udział aż 47 młodych artystów, którzy samodzielnie, w szkole wykonali swoje dzieła z materiałów przyniesionych z domu. Powstały bardzo piękne i ciekawe prace, w których uczestnicy zmagań konkursowych wykorzystali różnorodne techniki plastyczne. Wszystkie prace dzieci wzbudzały zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach:
klasy 0-I
miejsce I Julia Zybała klasa I
miejsce II  Mateusz Matyka 6-latki
miejsce III Eliza Gałkowska 5-latki
klasy II-III
miejsce I Julianna Dziewit klasa III
miejsce II Justyna Działowska klasa III
miejsce III Eryk Sałek klasa II
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, a pozostali uczestnicy konkursu upominki. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na dolnym korytarzu w szkole podstawowej. Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy! Opracowała Anna Lubera

dsc-0675_2_Fotor dsc-0678_6_Fotor dsc-0679_8_Fotor pis1