W naszej szkole rozstrzygnięto pierwszy etap konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach programu edukacyjnego „Zawsze razem”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie z klasy I, II i III. Głównym celem konkursu jest promowanie i kształtowanie wśród dzieci właściwych postaw prozdrowotnych, promowanie zdrowego stylu życia oraz uwrażliwianie na potrzeby słabszych i chorych.  Spośród wszystkich prac uczniów Szkolna Komisja Konkursowa wyłoniła po 3 najładniejsze kompozycje z każdej klasy, które zostały wysłane na drugi etap konkursu wojewódzkiego do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Rzeszowie. Były to prace uczniów:

1. Laury Tymuła, Magdaleny Zybała, Jakuba Perca -z klasy I b
  2. Szymona Krzyżka, Wiktorii Karkosza, Julii Głowa z klasy I a
  3. Amelii Światek, Natalii Światowiec, Amelii Kiełb z klasy II
  4. Martyny Serafin, Szymona Moryto, Aleksandry Urban-z klasy III

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim. Opracowała Marta Szeliga

Zawsze razem