Dnia 24.11.2016 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie rozstrzygnięty został etap rejonowy Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci „Nasze Pasje”. Temat miał uświadomić dzieciom, że pasja nie tylko inspiruje, ale także pomaga żyć, sprawiając, że to co nas otacza staje się bogatsze, kolorowe i ciekawsze. Podczas eliminacji  uczestnicy zaprezentowali jeden utwór wybranego autora w formie recytacji lub piosenki. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów:
– w kategorii recytacja: Karolina Morytko, Amelia Lichota, Mateusz Kopeć
– w kategorii piosenka: Klaudia Wojnarowska, Julita Czech, Izabela Witek.
Konkurs był na bardzo wysokim poziomie, a nasi uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Jury doceniło występ Izabeli Witek, która zajęła II miejsce w kategorii piosenka i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Izie i jej opiekunce Pani Renacie Bartkowicz składamy gratulacje i życzymy powodzenia podczas eliminacji wojewódzkich.

nasze-pasje1 nasze-pasje2 nasze-pasje3