14 czerwca 2016r. został rozstrzygnięty konkurs  „Krajobrazy mojej małej ojczyzny” organizowany przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej im. Władysława Szafera w Mielcu, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Miejski w Mielcu, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie Filia w Mielcu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju PBW w Rzeszowie, pod patronatem Starosty  Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły. Celem  konkursu było: pokazanie i promowanie piękna Ziemi Mieleckiej, rozwijanie wrażliwości uczniów na otaczający świat, dostrzeganie walorów otaczającej przyrody, rozwijanie aktywności plastycznej i fotograficznej dzieci i młodzieży. Prace można było wykonać w formie plastycznej oraz jako fotografię. W tym konkursie wyróżnienia otrzymali uczniowie: Tymuła Maciej z klasy IIb i Michalina Porębska z klasy IIb ze szkoły podstawowej oraz Maria Miś z klasy I gimnazjum. Uczniom gratulujemy osiągniętego sukcesu.

krajobrazy małej ojczyzny3 krajobrazy małej ojczyzny2 krajobrazy małej ojczyzny1 krajobrazy małej ojczyzny6 krajobrazy małej ojczyzny4