Uczennica uczennicy klasy 8 naszej szkoły Karolina Kozioł zdobyła wicemistrzostwo w pchnięciu kulą w Lekkoatletyce Indywidualnej w Finale Wojewódzkim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. 29 września w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki w Lekkoatletyce Indywidualnej. Już po pierwszych próbach było wiadomo, że w walce o medale będą liczyły się trzy zawodniczki w tym Karolina z naszej szkoły. Ostatecznie z niedużą stratą do pierwszego miejsca, bo zaledwie 9 cm SP Gawłuszowice ma WICEMISTRZYNIĘ PODKARPACIA. Duże gratulacje dla Karoliny!

Dzień wcześniej również w Finale Wojewódzkim w Igrzyskach Dzieci dobre występny zanotowali:

Konrad Świtek – rzut piłeczką palantową 7 miejsce,

Karolina Miś – rzut piłeczką palantową 10 miejsce. Udział w zmaganiach sportowych wzięli również: Kacper Sokół w biegu na 1000 m oraz Michał Burdzel w skoku w dal. Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerowi panu Norbertowi Jachowiczowi.