Jak co roku 6 grudnia z niecierpliwością i utęsknieniem czekamy na niezwykłego gościa. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu pojawił się u nas w szkole w grudniowy poranek. Wszystkie dzieci bardzo się ucieszyły z tej niecodziennej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem dzieci z oddziałów przedszkolnych i z klas I-III zaśpiewały specjalnie dla Niego piosenki i recytowały wiersze. Po takim powitaniu Mikołaj z radością i uśmiechem na twarzy odwiedził wszystkich uczniów w klasach i rozdał im słodkie upominki, na które tak długo czekały. Śmiechu i radości było wiele. Na wszystkich twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Do zobaczenia za rok Święty Mikołaju!