Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu ekologicznego „Mistrz recyklingu”, który zorganizowały w naszej szkole: pani Maria Smykla i pani Bożena Tymuła. Konkurs adresowany był do uczniów klas 4-8 i polegał na wykonaniu przedmiotu w 100% z odpadów tj. plastikowe butelki, zakrętki, kartony czy puszki. W konkursie wzięło udział 15 uczniów, którzy nadając śmieciom nowe życie stworzyli fajne zabawki, piękne ozdoby a nawet grę planszową.
Nagrodzeni zostali:
I miejsce – Hubert Markowski z klasy 4
II miejsce – Amelia Sztuka z klasy 6
III miejsca – Hubert Wilczyński i Hubert Cebula z klasy 4 oraz Kasia Kołcz z klasy 6
Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za proekologiczną postawę i zaangażowanie, oraz gratulujemy kreatywności i wyobraźni twórczej. Opracowała Maria Smykla