1 października 2021 r. w naszej szkole świętujemy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć o tej tak ważnej w życiu umiejętności, mają okazję nadrobić zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych działań mnożenia.
Osoba, która w tym dniu zda egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia, uzyskuje tytuł: Ekspert Tabliczki Mnożenia.
W myśl zasady, że „trening czyni mistrza” przed wami dwa quizy, które możecie wykorzystać do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia (zeskanuj kod kreskowy QR, który pozwoli Ci przejść do strony internetowej, na której znajduje się quiz treningowy).

Quiz – tabliczka mnożenia dla klas 4-6 – trening>>

Quiz – tabliczka mnożenia dla klas 7-8 – trening>>