4 czerwca przedszkolaki z grupy pięciolatków i sześciolatków wraz ze swoimi wychowawczyniami Panią Agatą i Panią Anitą wybrały się na wycieczkę do Miejskiego Schroniska dla Zwierząt „Kot i Pies” w Mielcu. Celem spotkania było uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt. Na miejscu pracownicy schroniska oprowadzili dzieci po obiekcie i opowiedzieli o problemach z jakimi zmagają się ich podopieczni i o ich potrzebach. Przedszkolaki podarowały zwierzakom karmę i różne akcesoria oraz własnoręcznie namalowane laurki. Otrzymaliśmy certyfikat Wielkiego Serca, który będzie nam przypominał o tej ciekawej przygodzie jaką tam przeżyliśmy. Miłym akcentem wycieczki była wizyta w Sali Zabaw Akuku, w której świetnie się bawiliśmy. W dobrych humorach wróciliśmy do szkoły planując kolejne przedsięwzięcia. Opracowała Anita Zych-Tymuła

Drukuj