23 czerwca dla uczniów klas I-III został zorganizowany Dzień Sportu połączony z Dniem Dziecka. Na naszych wysportowanych i rozemocjonowanych uczniów czekały przygotowane przez pana Norberta Jachowcza – nauczyciela wychowania fizycznego i wychowawczynie różne sportowe konkurencje. Zabawę rozpoczęliśmy biegiem z pałeczką sztafetową. Uczniowie mogli pokazać swoje umiejętności w skoku w dal i wyścigi rzędów. Każda klasa miała swojego kapitana, którego zadaniem było wykazać się sprytem i zwinnością podczas łapania piłeczek. Drużyny chłopców i dziewcząt konkurowały ze sobą w grze w „Dwa ognie”. Zorganizowano również tor przeszkód, zabawy z chustą animacyjną, malowanie kredą po chodniku letnich pejzaży. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani lodami i słodkimi napojami, które otrzymaliśmy od sponsorów – Pana Janusza Szwarackiego z Froneri Polska Sp. z o.o. z Mielca oraz Pana Jerzego Kiliańskiego ze Spółdzielni Ogrodniczo – Pszczelarskiej w Tarnobrzegu. Serdecznie dziękujemy sponsorom. Warto pielęgnować sprawność fizyczną, dlatego też zachęcamy do dbałości o formę każdego dnia. Opracowała Anita Zych-Tymuła

Drukuj