2 czerwca w SP 9 Mielec odbył się finał powiatowy ,,Baw się z nami” (7 konkurencji biegowych, skocznościowych, rzutowych) dla uczniów klas 3 i młodszych. Frekwencja dopisała i do rywalizacji przystąpiło 8 szkół. Już po pierwszych konkurencjach było widać, że liderami byli uczniowie z naszej Szkoły oraz SP 9 Mielec. Do samego końca rozgrywek nie wiadomo było kto wygra. Ostatecznie minimalną przewagę punktową uzyskali gospodarze i zajęli I miejsce. Nasza drużyna wróciła z cennym trofeum otrzymując tytuł wicemistrza powiatu mieleckiego.

Tabela końcowa:

1. SP 9 Mielec
  2. SP Gawłuszowice
  3. SP 3 Mielec
  4. SP Chorzelów
  5. SP Łączki Brzeskie
  6. SP Wola Mielecka
  7. SP Czajkowa
  8. SP Radomyśl Wielki

Skład naszej drużyny:

Karolina Burdzel, Ewa Rado, Daria Dziewit, Martyna Serafin, Milena Sałdyka, Magdalena Adamska, Natan Ozimek, Szymon Moryto, Wojciech Leśniak, Jakub Majocha, Wiktor Morytko.

Gratulujemy naszym zawodnikom oraz opiekunom, którzy przygotowali uczniów do zawodów: Pani Marcie Szelidze, Pani Lucynie Dec oraz Panu Norbertowi Jachowiczowi.

Brawo WY!