W dniu 4 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla dzieci klas 0-III „Najpiękniejsza choinka”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci. W zmaganiach wzięło udział aż 51 młodych artystów, którzy samodzielnie wykonali swoje dzieła z materiałów przyniesionych z domu. Powstały bardzo piękne i ciekawe prace, w których dzieci wykorzystały różnorodne techniki plastyczne. Wszystkie kompozycje przedstawiające piękno choinki świątecznej wzbudzały zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach:
klasy 0-I
miejsce I – Szymon Moryto klasa I
miejsce II – Kinga Czechura klasa 0-5latki
miejsce III – Amelia Świątek klasa 0-6latki
klasy II-III
miejsce I – Mikołaj Małek klasa II b
miejsce II – Konrad Świtek klasa III
miejsce III – Milena Kagan klasa II a
Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Urban, Szymon Staszko, Bartosz Świątek, Maja Then, Magdalena Kopeć, Hubert Markowski.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, a pozostali uczestnicy upominki. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na dolnym korytarzu w szkole. Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy! Konkurs zorganizowały i przeprowadziły panie: Marta Szeliga, Urszula Wąsik oraz Anna Lubera.