26.03. 2024 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”. Konkurs był adresowany do dzieci z oddziałów przedszkolnych. Łącznie wpłynęło 37 prac. Komisja konkursowa powołana przez organizatorów po długich i burzliwych obradach zdecydowała przyznać miejsca w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6latki.
Kategoria wiekowa 3-4 latki:
I miejsce: Kamila Mikrut „Smerfy”
II miejsce: Lilianna Kilian „Smerfy”, Oliwia Piątek „Smerfy”
III miejsce: Wiktor Sulik „Misie”, Bruno Moryto „Misie”
Wyróżnienie: Oliwia Smoleń, Amelia Dudzik, Igor Krzyżek, Dawid Porębski, Fabian Szkotnicki.
Kategoria wiekowa 5-6 latki:
I miejsce: Laura Łyczak „Motylki”
II miejsce: Julia Kopeć „Motylki”
III miejsce: Kamila Woś „Tygryski”, Zofia Małek „Tygryski”, Patrycja Majocha „Tygryski”.
Wyróżnienie: Antonina Mazur, Oliwia Woś, Adrian Małek, Szymon Morytko, Arkadiusz Sapała.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy dzieciom i rodzicom oraz dziękujemy za tak liczny udział!