Uczniowie naszej szkoły przygotowali spot edukacyjny p.t. „Życie to nie szachy”, który wziął udział w konkursie wojewódzkim, zorganizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie. Celem konkursu była m.in. popularyzacja przesłania, że każda aktywność fizyczna jest lepsza niż żadna. Uczniowie naszej szkoły: Karolina Kozioł, Gabriela Skoczylas, Filip Babula i Sebastian Porębski wraz z reżyserem i montażystą Ks. Piotrem, przygotowali spot promujący nie tylko aktywność sportową. Bardzo się cieszymy się, że nasz pomysł na dobrą formę został dostrzeżony i otrzymał wyróżnienie. W przygotowaniu spotu dość dużą trudnością okazało się ograniczenie czasowe. Spot edukacyjny nie mógł bowiem przekroczyć 60 sekund. Zobaczcie sami, jak w tak krótkim czasie chcieliśmy zachęcić wszystkich do aktywności fizycznej. Uczniom i Księdzu Piotrowi gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej twórczości artystycznej!

Nagrodzeni_i_wyróżnieni>>

Drukuj