W sobotękarnawał 14 stycznia 2017r. w naszej szkole odbył się coroczny bal karnawałowy. Przy dźwiękach różnorodnych przebojów przeplatanych grami i konkursami bawili się uczniowie klas IV-VI oraz gimnazjaliści. Niestety, w tym roku wielu uczniów nie wzięło udziału w zabawie, ponieważ zmogła ich choroba. Mimo to ci co przyszli świetnie się bawili. Gimnazjaliści spontanicznie zorganizowali koncert karaoke,  w czasie którego popisywali się znajomością starych i nowych przebojów, m. in. „Przez twe oczy zielone” czy „Baju baj” oraz wielu,  wielu innych. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim mamom, które przygotowały pyszne kanapki dla uczestników balu. Wszyscy uczniowie doskonale się bawili. W wyśmienitych humorach, trochę zmęczeni i z nutką niedosytu wracali do domów myśląc o kolejnym karnawale za rok.