27 listopada zakończyła się w naszej szkole jesienna akcja zbiórki darów dla mieleckiego schroniska. Dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzież gimnazjalna ofiarowała mnóstwo karmy, kilkanaście koców, śpiworów, ręczników, a także zabawki i miski, które z pewnością przyczynią się do poprawy losu bezdomnych psów i kotów. Ponadto wzorem lat ubiegłych uczniowie wraz z rodzicami przygotowali pyszne wypieki, które następnie były sprzedawane za symboliczną złotówkę, a cała zebrana kwota – czyli 202zł – również została przeznaczona na zakup karmy. W sumie z Gawłuszowic do mieleckiego schroniska pojechało blisko 120 kg karmy suchej oraz 26 kg psich i kocich konserw. Nasi uczniowie  po raz kolejny udowodnili, że los bezdomnych zwierzaków nie jest im obojętny! Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do kolejnego sukcesu „Paczki dla zwierzaczka”, serdeczne podziękowania składają organizatorki Maria Smykla i Regina Staszczak. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów i rodziców klasy VII, za przepyszne wypieki:
Julia Czerw i mama Marta,
Milena Kłoda i mama Danuta,
Mateusz Kopeć i mama Barbara,
Bartek Kozioł i siostra Milena,
Kinga Latawiec i mama Małgorzata ,
Amelia Lichota i mama  Anna,
Natalia Morytko i mama Katarzyna,
Justyna Sokalska i mama Agnieszka.

Opracowała Maria Smykla

1_Easy-Resize.com 2_Easy-Resize.com 20181123_112627_Easy-Resize.com 20181126_141634_Easy-Resize.com 20181127_093721_Easy-Resize.com