Wraz z końcem października – miesiąca dobroci dla zwierząt – zakończyła się w naszej szkole kolejna edycja akcji charytatywnej „Paczka dla zwierzaczka”. Ze względu na sytuację epidemiczną nie było w tym roku tradycyjnego pieczenia i sprzedaży ciast na rzecz bezdomnych zwierząt. Uczniowie jednak z dużym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę darów, które powędrowały do Schroniska u Machowiaków w Tarnobrzegu oraz Schroniska Przytul Psiaka w Ropczycach. Wierzymy, że nasze dary choć odrobinę pomogą bezdymnym, skrzywdzonym przez ludzi zwierzakom przetrwać zbliżającą się zimę.
Do schronisk pojechało:
3 opakowania zabawek dla kotów, mysz, piłeczka, 2 gryzaki, 3opakowania zabawek dla psów, 6 obroży, smycz, kaganiec, miska, 7 ręczników, 4 narzuty, kołdra, 9 poszewek, 3 koce, 2 siedziska, 26 kg karmy suchej dla psów, 16,5 kg karmy suchej dla kotów, 24 puszki kamy mokrej dla psów, 2 opakowania karmy w jelicie, karma dla szczeniaków, 10 dużych i 10 małych puszek karmy dla kotów, 5 saszetek karmy, 2 przysmaki dla psów.
Zwierzakom pomogli:
Z klasy Ia: Dawid Drzymała, Wiktoria Karkosza, Maksymilian Kwaśnik, Róża Niemiec Nikodem Sapała
Z klasy Ib: Kinga Czechura, Jakub Perc, Zuzanna Straż, Igor Straż, Laura Tymuła, Magdalena Zybała
Z klasy II: Amelia Kiełb, Wiktoria Małek, Amelia Mokrzycka, Filip Sokół, Elena Świątek
Z klasy III: Adamska Magdalena, Gałkowska Eliza, Leśniak Wojciech, Majocha Jakub, Ozimek Natan, Staszko Szymon, Urban Aleksandra
Z klasy IV: Hubert Cebula, Kuba Galas, Piotr Hajduk, Wiktoria Hammer, Milena Kagan, Daniel Krzyżek, Małek Mikołaj
Z klasy V: Kamil Burdzy, Magdalena Leśniak, Dagmara Woś, Julia Zybała
Z klasy VI: Szczepan Wypasek
Z klasy VII: Amelia Rogala
Z klasy VIIIa: Julia Babula, Lena Kwaśnik, Wiktoria Matyka, Patryk Polak, Kamila Zych
oraz Zosia Mroczkowska, Mikołaj Foltak i p. Joanna Kasprzak. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do naszej akcji SERDECZNIE DZIĘKUJĘMY! Inicjatorką akcji była pani Maria Smykla.

Paczka dla zwierzaczka Paczka dla zwierzaczka Paczka dla zwierzaczka