W dniu 8 października 2018 r. w naszej szkole odbyły się pierwsze zajęcia sportowe w ramach Akademii Piłkarskiej. Drodzy Rodzice, przekazujemy  kilka ważnych informacji związanych z zapisami i uczestnictwem Waszych dzieci w tych zajęciach. W pierwszej kolejności należy skontaktować się z przychodnią medycyny sportowej (Górka Cyranowska – ul. Marii Skłodowskiej Curie, tel. 792 362 818 ) i wyznaczyć termin pierwszego badania dziecka oraz uzyskać informacje jak należy się przygotować do tego badania. Powinien to zrobić rodzic/opiekun prawny dziecka. Podczas pierwszej wizyty w przychodni medycyny pracy zawodnik (uczeń) powinien przedłożyć skierowanie na badanie do lekarza medycyny sportowej otrzymane od lekarza pierwszego kontaktu. W dniu badania dziecko wraz z rodzicem zgłasza się ze skierowaniem do rejestracji – Górka Cyranowska – ul. Marii Skłodowskiej Curie, gdzie uzyska wskazówki na temat badań, które należy wykonać. Badania można też wykonać w Radomyślu, Nowej Dębie, Tarnobrzegu, Majdanie Królewskim.
Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę według harmonogramu:
oddziały przedszkolne 5 i 6-latki oraz klasa I – godzina 16:30
klasy II i III – godzina 17:30
klasy IV i V – godzina 18:30
Więcej informacji można uzyskać u trenerów.

pila-nozna