SP Gawłuszowice czwartą szkoła w półfinale wojewódzkim co daje nam dziesiąte miejsce w województwie. 8 grudnia w Pustkowie został rozegrany półfinał wojewódzki w unihokeju dziewcząt w Igrzyskach Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 9 szkół, które zostały podzielone na trzy grupy. Mistrzowie swoich grup zagrali w finale. Czwartego finalistę wyłoniły baraże, o które zagrały drugie miejsca w grupie czyli SP Pysznica, SP Wampierzów oraz nasze uczennice z SP Gawłuszowic. Nasze dziewczęta pewnie wygrały 3:0 z SP Pysznica, oraz 1:0 z SP Wampierzów. Natomiast w swojej grupie wygrały 1:0 z SP Krawce i zremisowały 0:0 z SP Krzyszów. Tym samym zagrały w finale, w którym zajęły czwarte miejsce ustępując nieznacznie miejsca SP Krzyszów, SP Pustków oraz SP 5 Dębica.
Skład: Karolina Miś, Justyna Wieczerzak, Milena Kagan, Zuzanna Pezda, Emila Drzymała, Magdalena Leśniak, Magdalena Kopeć, Julia Domagała, Małgorzata Sztuka Duże gratulacje dla dziewczyn. Opracował Norbert Jachowicz